shadow

Tarabya Kombi Servisi

prefential-banner

Tarabya Kombi Arıza Servis Hizmetleri

Tarabya bölgesinde kombi servisi hizmetlerinde bulunan firmamız kombi cihazlarınızda karşılaştığınız tüm arızaları, bakımları ve arıza tespitlerini ve bu cihazlar ile alakalı temizlik ve bakım hizmetlerini yerinde ve zamanında yapmaktadır.Firmamız tüm yaptığımız hizmetlere işçilik ve parça değişimlerinde 1 sene firma garantisi verilmektedir.

Kombi Servis Hizmetlerimizde Yapılanlar

Tarabya kombi bakım hizmeti
Tarabya kombi arıza tespiti
Tarabya kombi teknik servis
Tarabya kombi petek (radyatör servisi)
Tarabya kombi parça değişimi
Tarabya kombi kart değişimi
Tarabya Kombi Petek Temizliği

Tarabya kombi petek temizliği yapan firmamız tüm kombi marka ve modellerinizin petek temizliğini yerinde ve zamanında yapmaktadır. Kombi peteklerinizin temizlik zamanı geldiğinde aksatmadan kombi petek temizliğinizi yaptırmanızı tavsiye ederiz.Kombi petek bakımınızı yaptırmadığınız takdirde kombi peteklerinizden randıman alamaz ve kombilerinizin arızalanmasına sebep olabilmektedir.

Kombi peteklerinizin alt kısımları soğu üst kısımları sıcak ise bunun nedeni kombi peteklerinizin içindeki pis balçıklı su ve tortulara kaynaklanmaktadır bu sorunları peteklerinizin içlerini kimyasallı su ile yıkanıp temizlenmektedir.

Bazı Kombi Arızaları ve Sorunları

Kombilerinizdeki sıcak su gelmeme arızası birçok nedeni vardır petekleriniz çalışıyor ve ısınıyor  fakat sıcak suyunuz gelmiyorsa bunun nedenlerinden bir tanesi 3 yollu vana olabilir bu arıza gösterdiğinde sıcak su devreye alınmayabilir.Uzman bir kombi servisinin ürünü incelemesi gerekmektedir.

Tarabya Kombi Servis ve Bakım Numarası

Servis açtırmak için aşağıdaki telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

0212 254 0 444

0212 235 5 118

0212 235 2 330

0546 238 7 225 Hızlı Servis Numarası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zirvehit.Com toplist TOPlist toplist oToplist | Türkiye'nin Yeni Toplisti AkvaryumBilgi.NeT Toplist Hitlistesi.Com