shadow

Taksim Kombi Servisi

prefential-banner

Taksim Kombi Servis ve Bakım Hizmetleri

Taksim bölgesinde kombi servisi hizmetlerinde bulunan firmamız kombi cihazlarınızda karşılaştığınız tüm arızaları, bakımları ve arıza tespitlerini ve bu cihazlar ile alakalı temizlik ve bakım hizmetlerini yerinde ve zamanında yapmaktadır.Firmamız tüm yaptığımız hizmetlere işçilik ve parça değişimlerinde 1 sene firma garantisi verilmektedir. Firmamız konusunda uzman ve bilgili tecrübeli ekipleri ile servis kaydı oluşturduğunuz anda gününde servis hizmeti vermektedir.

Kombi Servis Hizmetlerimizde Yapılanlar

Taksim kombi bakım ve temizlik servisi
Taksim kombi arıza tespiti servisi
Taksim kombi teknik servis hizmeti
Taksim kombi petek (radyatör servisi) bakım ve teknik servisi
Taksim kombi parça değişimi ve arıza onarımı
Taksim kombi kart değişimi ve onarımı
Taksim Kombi Petek Temizliği

Taksim kombi petek temizliği yapan firmamız tüm kombi marka ve modellerinizin petek temizliğini yerinde ve zamanında yapmaktadır. Kombi peteklerinizin temizlik zamanı geldiğinde aksatmadan kombi petek temizliğinizi yaptırmanızı tavsiye ederiz.Kombi petek bakımınızı yaptırmadığınız takdirde kombi peteklerinizden randıman alamaz ve kombilerinizin arızalanmasına sebep olabilmektedir.

Kombi peteklerinizin alt kısımları soğu üst kısımları sıcak ise bunun nedeni kombi peteklerinizin içindeki pis balçıklı su ve tortulara kaynaklanmaktadır bu sorunları peteklerinizin içlerini kimyasallı su ile yıkanıp temizlenmektedir.

Bazı Kombi Arızaları ve Sorunları

Kombinizde eğer sıcak suyunuz sizin belirlediğiniz dereceden düşük geliyorsa bunun nedeni  büyük bir ihtimalle sıcak suyunuza şebeke suyu karışmaktadır. Eğer tesisatınızda herhangi bir sorun yoksa büyük bir ihtimalle sıcak su grubunda arıza vardır esanjörünüzde herhangi bir delik varsa buda neden olabilmektedir.

Taksim Kombi Servis Numarası

Servis açtırmak için aşağıdaki telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

0212 254 0 444

0212 235 5 118

0212 235 2 330

0546 238 7 225 Hızlı Servis Numarası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zirvehit.Com toplist TOPlist toplist oToplist | Türkiye'nin Yeni Toplisti AkvaryumBilgi.NeT Toplist Hitlistesi.Com