shadow

Sultangazi Kombi Servisi

prefential-banner

Sultangazi Kombi Servis Hizmetleri

Sultangazi bölgesinde ve civarı bölgelerde kombi servisi hizmetlerinde bulunan firmamız kombi cihazlarınızda karşılaştığınız tüm arızaları, bakımları ve arıza tespitlerini ve bu cihazlar ile alakalı temizlik ve bakım hizmetlerini yerinde ve zamanında yapmaktadır.Firmamız tüm yaptığımız hizmetlere işçilik ve parça değişimlerinde 1 sene firma garantisi verilmektedir.Bakım hizmetlerimizde garanti bulunmamaktadır.Firmamız özel servis olarak hizmt vermekte ve garantili ürünlere servis hizmetimiz bulunmamaktadır.

Kombi Servis Hizmetlerimizde Yapılanlar

Sultangazi kombi bakım hizmeti
Sultangazi kombi arıza tespiti
Sultangazi kombi teknik servis
Sultangazi kombi petek (radyatör servisi)
Sultangazi kombi parça değişimi
Sultangazi kombi kart değişimi
Sultangazi Kombi Petek Temizliği

Sultangazi kombi petek temizliği yapan firmamız tüm kombi marka ve modellerinizin petek temizliğini yerinde ve zamanında yapmaktadır. Kombi peteklerinizin temizlik zamanı geldiğinde aksatmadan kombi petek temizliğinizi yaptırmanızı tavsiye ederiz.Kombi petek bakımınızı yaptırmadığınız takdirde kombi peteklerinizden randıman alamaz ve kombilerinizin arızalanmasına sebep olabilmektedir.

Kombi peteklerinizin alt kısımları soğu üst kısımları sıcak ise bunun nedeni kombi peteklerinizin içindeki pis balçıklı su ve tortulara kaynaklanmaktadır bu sorunları peteklerinizin içlerini kimyasallı su ile yıkanıp temizlenmektedir.

Bazı Kombi Arızaları ve Sorunları

Kombinizin panel arızalarında yazan numara yada sembolü kullanım kılavuzundan arayıp tam olarak arızasını öğrenebilirsiniz.

Sultangazi Kombi Servis Numarası

Servis açtırmak için aşağıdaki telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

0212 254 0 444

0212 235 5 118

0212 235 2 330

0546 238 7 225 Hızlı Servis ve Whatsapp Numarası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zirvehit.Com toplist TOPlist toplist oToplist | Türkiye'nin Yeni Toplisti AkvaryumBilgi.NeT Toplist Hitlistesi.Com