shadow

Seyrantepe Kombi Servisi

prefential-banner

Seyrantepe Kombi Servis Hizmetleri

Seyrantepe bölgesinde kombi servisi hizmetlerinde bulunan firmamız tüm  kombi cihazlarınızda karşılaştığınız tüm arızaları, bakımları ve arıza tespitlerini ve bu cihazlar ile alakalı temizlik ve bakım hizmetlerini yerinde ve zamanında yapmaktadır.Firmamız tüm yaptığımız hizmetlere işçilik ve parça değişimlerinde 1 sene firma garantisi verilmektedir.Parça tekrar arıza yaptığında ücretsiz olarak servis hizmetlerimizden yararlanmaktadır.

Kombi Servis Hizmetlerimizde Yapılanlar

Seyrantepe kombi bakım hizmeti
Seyrantepe kombi arıza tespiti
Seyrantepe kombi teknik servis
Seyrantepe kombi petek (radyatör servisi)
Seyrantepe kombi parça değişimi
Seyrantepe kombi kart değişimi
Seyrantepe Kombi Petek Temizliği

Seyrantepe kombi petek temizliği yapan firmamız tüm kombi marka ve modellerinizin petek temizliğini yerinde ve zamanında yapmaktadır. Kombi peteklerinizin temizlik zamanı geldiğinde aksatmadan kombi petek temizliğinizi yaptırmanızı tavsiye ederiz.Kombi petek bakımınızı yaptırmadığınız takdirde kombi peteklerinizden randıman alamaz ve kombilerinizin arızalanmasına sebep olabilmektedir.

Kombi peteklerinizin alt kısımları soğu üst kısımları sıcak ise bunun nedeni kombi peteklerinizin içindeki pis balçıklı su ve tortulara kaynaklanmaktadır bu sorunları peteklerinizin içlerini kimyasallı su ile yıkanıp temizlenmektedir.

Bazı Kombi Arızaları ve Sorunları

Kombilerin sık sık arıza yapmasını istemiyorsanız özellikle senede 1 kez bakım yaptırmanız gerekmektedir bakımsız kombilerin alt kısımlarına eğilip bakarsanız hafif paslanmaları görebilirsiniz.

Seyrantepe Kombi Servis Numarası

Servis açtırmak için aşağıdaki telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

0212 254 0 444

0212 235 5 118

0212 235 2 330

0546 238 7 225 Hızlı Servis Numarası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zirvehit.Com toplist TOPlist toplist oToplist | Türkiye'nin Yeni Toplisti AkvaryumBilgi.NeT Toplist Hitlistesi.Com