shadow

Sarıyer Kombi Servisi

prefential-banner

Sarıyer Kombi Teknik Servis Hizmetleri

Sarıyer bölgesinin en kaliteli ve en hızlı servisi olarak kombilerinizdeki tüm arızaların yerinde yapımını yapmaktayız.Kombilerinizde karşılaştığınız arızalarda parça deişimleri gerektiğinde parçaların değişimi orjinal parçalar ile değişimi yapılmaktadır ve bu parçaların firma garantisi olarak tarafımızdan 1 sene firma garantisi vermekteyiz.Firmamız bu zaman zarfında herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda sorun takılan parçadan kaynaklanıyorsa bu parça firmamız tarafından ücretsiz olarak servis hizmeti verilecektir. Kombilerinizindeki arızaların yanında kombi ürünlerinizdeki petek temizliği tesisat sorunlarınıda bakmaktayız.

Kombi Servis Hizmetlerimizde Yapılanlar

Sarıyer kombi bakım hizmeti
Sarıyer kombi arıza tespiti
Sarıyer kombi teknik servis
Sarıyer kombi petek (radyatör servisi)
Sarıyer kombi parça değişimi
Sarıyer kombi kart değişimi
Sarıyer Kombi Petek Temizliği

Sarıyer kombi petek temizliği yapan firmamız tüm kombi marka ve modellerinizin petek temizliğini yerinde ve zamanında yapmaktadır. Kombi peteklerinizin temizlik zamanı geldiğinde aksatmadan kombi petek temizliğinizi yaptırmanızı tavsiye ederiz.Kombi petek bakımınızı yaptırmadığınız takdirde kombi peteklerinizden randıman alamaz ve kombilerinizin arızalanmasına sebep olabilmektedir.

Kombi peteklerinizin alt kısımları soğu üst kısımları sıcak ise bunun nedeni kombi peteklerinizin içindeki pis balçıklı su ve tortulara kaynaklanmaktadır bu sorunları peteklerinizin içlerini kimyasallı su ile yıkanıp temizlenmektedir.

Bazı Kombi Arızaları ve Sorunları

Kombinizdeki petek ısınma sorunu olarak kombinizdeki sıcaklık değeri bir yere kadar geliyor daha sonra otomatik olarak kapanıyorsa bunun birkaç sebebi olabilir bu sebepler kombinizin termostatında arıza olabilir onun haricinde  pompa motorunuz arıza yapmış olabilir diğer bir ihtimalse karttan kaynaklanan bir arıza olabilir bu arıza türü kontrol edilerek arıza tespiti yapılması gerekli olabilir.

Sarıyer Kombi Servis Numarası

Servis açtırmak için aşağıdaki telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

0212 254 0 444

0212 235 5 118

0212 235 2 330

0546 238 7 225 Hızlı Servis Numarası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zirvehit.Com toplist TOPlist toplist oToplist | Türkiye'nin Yeni Toplisti AkvaryumBilgi.NeT Toplist Hitlistesi.Com