shadow

Merter Kombi Servisi

prefential-banner

Merter Kombi Servis Hizmetleri

Merter bölgesinde kombi servisi hizmetlerinde bulunan firmamız kombi cihazlarınızda karşılaştığınız tüm arızaları, bakımları ve arıza tespitlerini ve bu cihazlar ile alakalı temizlik ve bakım hizmetlerini yerinde ve zamanında yapmaktadır.Firmamız tüm yaptığımız hizmetlere işçilik ve parça değişimlerinde 1 sene firma garantisi verilmektedir. Garanti dahilinde olan parçaların ücretsiz olarak servisleri verilmektedir.

Kombi Servis Hizmetlerimizde Yapılanlar

Merter kombi bakım hizmeti
Merter kombi arıza tespiti
Merter kombi teknik servis
Merter kombi petek (radyatör servisi)
Merter kombi parça değişimi
Merter kombi kart değişimi
Merter kombi petek temizliği ve bakımı
Merter Kombi Petek Temizliği

Merter kombi petek temizliği yapan firmamız tüm kombi marka ve modellerinizin petek temizliğini yerinde ve zamanında yapmaktadır. Kombi peteklerinizin temizlik zamanı geldiğinde aksatmadan kombi petek temizliğinizi yaptırmanızı tavsiye ederiz.Kombi petek bakımınızı yaptırmadığınız takdirde kombi peteklerinizden randıman alamaz ve kombilerinizin arızalanmasına sebep olabilmektedir.

Kombi peteklerinizin alt kısımları soğu üst kısımları sıcak ise bunun nedeni kombi peteklerinizin içindeki pis balçıklı su ve tortulara kaynaklanmaktadır bu sorunları peteklerinizin içlerini kimyasallı su ile yıkanıp temizlenmektedir.

Bazı Kombi Arızaları ve Sorunları

Kombinizin peteklerinde ısınma sorunu varsa büyük bir ihtimalle kombi peteklerinizin tıkanmasından kaynaklanmaktadır. Firmamız kombi peteklerinizin temizliğini ve bakımını yerinde yapmakta ve tüm ısınma proplemlerinizden kurtulmanızı sağlamaktadır.

Merter Kombi Servis Numarası

Servis açtırmak için aşağıdaki telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

0212 254 0 444

0212 235 5 118

0212 235 2 330

0546 238 7 225 Hızlı Servis Numarası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zirvehit.Com toplist TOPlist toplist oToplist | Türkiye'nin Yeni Toplisti AkvaryumBilgi.NeT Toplist Hitlistesi.Com