shadow

Mecidiyeköy Kombi Servisi

prefential-banner

Mecidiyeköy Kombi Servis Hizmeti

Mecidiyeköy bölgesinde kombi servisi hizmetlerinde bulunan firmamız kombi cihazlarınızda karşılaştığınız tüm arızaları, bakımları ve arıza tespitlerini ve bu cihazlar ile alakalı temizlik ve bakım hizmetlerini yerinde ve zamanında yapmaktadır.Firmamız tüm yaptığımız hizmetlere işçilik ve parça değişimlerinde 1 sene firma garantisi verilmektedir.Firmamız tüm kombi ürünlerinin arızalarına garanti verdiği parça değişiminde garanti dahilinde ücretsiz olarak servis vermektedir.

Kombi Servis Hizmetlerimizde Yapılanlar

Mecidiyeköy kombi bakım hizmeti
Mecidiyeköy kombi arıza tespiti
Mecidiyeköy kombi teknik servis
Mecidiyeköy kombi petek (radyatör servisi)
Mecidiyeköy kombi parça değişimi
Mecidiyeköy kombi kart değişimi
Mecidiyeköy kombi petek değişimi
Mecidiyeköy Kombi Petek Temizliği

Mecidiyeköy kombi petek temizliği yapan firmamız tüm kombi marka ve modellerinizin petek temizliğini yerinde ve zamanında yapmaktadır. Kombi peteklerinizin temizlik zamanı geldiğinde aksatmadan kombi petek temizliğinizi yaptırmanızı tavsiye ederiz.Kombi petek bakımınızı yaptırmadığınız takdirde kombi peteklerinizden randıman alamaz ve kombilerinizin arızalanmasına sebep olabilmektedir.

Kombi peteklerinizin alt kısımları soğu üst kısımları sıcak ise bunun nedeni kombi peteklerinizin içindeki pis balçıklı su ve tortulara kaynaklanmaktadır bu sorunları peteklerinizin içlerini kimyasallı su ile yıkanıp temizlenmektedir.

Bazı Kombi Arızaları ve Sorunları

Kombilerinizde kırmızı ışık hatası alıyorsanız eğer büyük bir ihtimalle bar basıncınız düşmüş demektir.Bar basıncı düştüğünde emniyet olarak kombinizin çalışması durur.Kombinizdeki kırmızı ışık sorununu ortadan kaldırmak için bar basınç ayarınızı 1,5 şeklinde ayarlamanız sorununuzu ortadan kaldıracaktır.Bar basıncı ayarlamak için kombi altındaki musluklardan yararlanabilirsiniz.

Mecidiyeköy Kombi Servis Numarası

Servis açtırmak için aşağıdaki telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

0212 254 0 444

0212 235 5 118

0212 235 2 330

0546 238 7 225 Hızlı Servis Numarası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zirvehit.Com toplist TOPlist toplist oToplist | Türkiye'nin Yeni Toplisti AkvaryumBilgi.NeT Toplist Hitlistesi.Com