shadow

Maslak Kombi Servisi

prefential-banner

Maslak Kombi Servis Hizmetleri

Maslak semtinde kombi servisi hizmetlerinde bulunan firmamız kombi cihazlarınızda karşılaştığınız tüm arızaları, bakımları ve arıza tespitlerini ve bu cihazlar ile alakalı temizlik ve bakım hizmetlerini yerinde ve zamanında yapmaktadır.Firmamız tüm yaptığımız hizmetlere işçilik ve parça değişimlerinde 1 sene firma garantisi vermekteyiz.

Kombi Servis Hizmetlerimizde Yapılanlar

Maslak kombi bakım hizmeti
Maslak kombi arıza tespiti
Maslak kombi teknik servis
Maslak kombi petek (radyatör servisi)
Maslak kombi parça değişimi
Maslak kombi kart değişimi
Maslak Kombi Petek Temizliği

Maslak kombi petek temizliği yapan firmamız tüm kombi marka ve modellerinizin petek temizliğini yerinde ve zamanında yapmaktadır. Kombi peteklerinizin temizlik zamanı geldiğinde aksatmadan kombi petek temizliğinizi yaptırmanızı tavsiye ederiz.Kombi petek bakımınızı yaptırmadığınız takdirde kombi peteklerinizden randıman alamaz ve kombilerinizin arızalanmasına sebep olabilmektedir.

Kombi peteklerinizin alt kısımları soğu üst kısımları sıcak ise bunun nedeni kombi peteklerinizin içindeki pis balçıklı su ve tortulara kaynaklanmaktadır bu sorunları peteklerinizin içlerini kimyasallı su ile yıkanıp temizlenmektedir.

Bazı Kombi Arızaları ve ,Proplemleri

Kombinizdeki çalışma esnasında kombinizin sönmesinin bir çok nedeni vardır bu nedenleri aşağıda belirtmiş bulunmaktayız. Emniyet olması için kombi cihazınız bir kaç sigorta diyebileceğimiz önleyiciler ile donatılmıştır bunlardan bir tanesi yüksek ısı termostatıdır  eğer kombi cihazınız yüksek bir ısı üretiyorsa kombinizin çalışması durur.Diğer bir sebep ise kombinizin hava hortumudur dışardan gelen hava eğer bu borunun içine geliyorsa yine kombiniz çalışmaz ve hatta bir çalışır bir çalışmaz şeklinde bir hal alır.

Maslak Kombi Servis Numarası

Servis açtırmak için aşağıdaki telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

0212 254 0 444

0212 235 5 118

0212 235 2 330

0546 238 7 225 Hızlı Servis Numarası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zirvehit.Com toplist TOPlist toplist oToplist | Türkiye'nin Yeni Toplisti AkvaryumBilgi.NeT Toplist Hitlistesi.Com