shadow

Kurtuluş Kombi Servisi

prefential-banner

Kurtuluş Kombi Servis Hizmetleri

Kurtuluş bölgesinde kombi servisi hizmetlerinde bulunan firmamız kombi cihazlarınızda karşılaştığınız tüm arızaları, bakımları ve arıza tespitlerini ve bu cihazlar ile alakalı temizlik ve bakım hizmetlerini yerinde ve zamanında yapmaktadır.Firmamız tüm yaptığımız hizmetlere işçilik ve parça değişimlerinde 1 sene firma garantisi verilmektedir.

Kombi Servis Hizmetlerimizde Yaptığımız İşlemler

Kurtuluş kombi bakım hizmeti
Kurtuluş kombi arıza tespiti
Kurtuluş kombi teknik servis
Kurtuluş kombi petek (radyatör servisi)
Kurtuluş kombi parça değişimi
Kurtuluş kombi kart değişimi
Kurtulu arıza servisleri
Kurtuluş Kombi Petek Temizliği

Kurtuluş kombi petek temizliği yapan firmamız tüm kombi marka ve modellerinizin petek temizliğini yerinde ve zamanında yapmaktadır. Kombi peteklerinizin temizlik zamanı geldiğinde aksatmadan kombi petek temizliğinizi yaptırmanızı tavsiye ederiz.Kombi petek bakımınızı yaptırmadığınız takdirde kombi peteklerinizden randıman alamaz ve kombilerinizin arızalanmasına sebep olabilmektedir.

Kombi peteklerinizin alt kısımları soğu üst kısımları sıcak ise bunun nedeni kombi peteklerinizin içindeki pis balçıklı su ve tortulara kaynaklanmaktadır bu sorunları peteklerinizin içlerini kimyasallı su ile yıkanıp temizlenmektedir.

Bazı Kombi Arızaları ve Sorunları

Kombinizin petek ısıtmama sorunları birden fazla sebebi vardır genel olarak petek temizliği yapılarak bu sorun ortadan kaldırılmaktadır.

Kurtuluş Kombi Servis Numarası

Servis açtırmak için aşağıdaki telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz servis numaralarımızdan servis kaydı oluşturabilirsiniz.

0212 254 0 444

0212 235 5 118

0212 235 2 330

0546 238 7 225 Hızlı Servis Numarası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zirvehit.Com toplist TOPlist toplist oToplist | Türkiye'nin Yeni Toplisti AkvaryumBilgi.NeT Toplist Hitlistesi.Com