shadow

Kilyos Kombi Servisi

prefential-banner

Kilyos Kombi Servis Hizmetleri

Kilyos semtinde kombi servisi hizmetlerinde bulunan firmamız kombi cihazlarınızda karşılaştığınız tüm arızaları, bakımları ve arıza tespitlerini ve bu cihazlar ile alakalı temizlik ve bakım hizmetlerini yerinde ve zamanında yapmaktadır.Firmamız tüm yaptığımız hizmetlere işçilik ve parça değişimlerinde 1 sene firma garantisi verilmektedir. Kombi cihazlarınızdaki tüm arızalar yerinde hizmet verilmektedir.Cihazlarınızda parça değişimi %100 orjinal parça  değişimi yapılmaktadır.

Kombi Servis Hizmetlerimizde Yapılanlar

Kilyos kombi bakım hizmeti
Kilyos kombi arıza tespiti
Kilyos kombi teknik servis
Kilyos kombi petek (radyatör servisi)
Kilyos kombi parça değişimi
Kilyos kombi kart değişimi
Kilyos tüm kombi elektronik parça değişimi
Kilyos Kombi Petek Temizliği

Kilyos kombi petek temizliği yapan firmamız tüm kombi marka ve modellerinizin petek temizliğini yerinde ve zamanında yapmaktadır. Kombi peteklerinizin temizlik zamanı geldiğinde aksatmadan kombi petek temizliğinizi yaptırmanızı tavsiye ederiz.Kombi petek bakımınızı yaptırmadığınız takdirde kombi peteklerinizden randıman alamaz ve kombilerinizin arızalanmasına sebep olabilmektedir.

Kombi peteklerinizin alt kısımları soğu üst kısımları sıcak ise bunun nedeni kombi peteklerinizin içindeki pis balçıklı su ve tortulara kaynaklanmaktadır bu sorunları peteklerinizin içlerini kimyasallı su ile yıkanıp temizlenmektedir.

Bazı Kombi Arızaları ve Sorunları

Kombinizde  sürekli bar basıncı yükselmesi sorunları yaşıyorsanız kombinizin büyük bir ihtimalle plaka esanjöründe bir delik vardır ve bu delikten tesisat suyu kalorifer suyunuza karışmaktadır bu gibi durumlarda plaka esanjörünüzün değişmesi gerekmektedir.

Kilyos Kombi Servis Numarası

Servis açtırmak için aşağıdaki telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

0212 254 0 444

0212 235 5 118

0212 235 2 330

0546 238 7 225 Hızlı Servis Numarası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zirvehit.Com toplist TOPlist toplist oToplist | Türkiye'nin Yeni Toplisti AkvaryumBilgi.NeT Toplist Hitlistesi.Com