shadow

Kasımpaşa Kombi Servisi

prefential-banner

Kasımpaşa Kombi Servis Hizmeti

Kasımpaşa bölgesinde kombi servisi hizmetlerinde bulunan firmamız kombi cihazlarınızda karşılaştığınız tüm arızaları, bakımları ve arıza tespitlerini ve bu cihazlar ile alakalı temizlik ve bakım hizmetlerini yerinde ve zamanında yapmaktadır.Firmamız tüm yaptığımız hizmetlere işçilik ve parça değişimlerinde 1 sene firma garantisi verilmektedir.

Kombi Servis Hizmetlerimizde Yaptıklarımız

Kasımpaşa kombi bakım hizmeti servisi
Kasımpaşa kombi arıza tespit servisi
Kasımpaşa kombi teknik servis hizmeti
Kasımpaşa kombi petek (radyatör servisi) temizleme servisi
Kasımpaşa kombi parça değişimi servisi
Kasımpaşa kombi kart değişimi arızsı
Kasımpaşa Kombi Petek Temizliği

Kasımpaşa kombi petek temizliği yapan firmamız tüm kombi marka ve modellerinizin petek temizliğini yerinde ve zamanında yapmaktadır. Kombi peteklerinizin temizlik zamanı geldiğinde aksatmadan kombi petek temizliğinizi yaptırmanızı tavsiye ederiz.Kombi petek bakımınızı yaptırmadığınız takdirde kombi peteklerinizden randıman alamaz ve kombilerinizin arızalanmasına sebep olabilmektedir.

Kombi peteklerinizin alt kısımları soğu üst kısımları sıcak ise bunun nedeni kombi peteklerinizin içindeki pis balçıklı su ve tortulara kaynaklanmaktadır bu sorunları peteklerinizin içlerini kimyasallı su ile yıkanıp temizlenmektedir.Peteklerinizin içine farklı bir katkı maddesi atmayınız bu madde suyun geçtiği pompa motorunun bozulmasına neden olur.

Bazı Kombi Arızaları ve Sorunları

Kombinizin yüksek derece ayarladığınız halde o dereceye ulaşmıyorsa bunun sebebi termostat yada termik sorunu olabilir bunun haricinde pompa motoru da arıza yapmış olabilir komplike bir arıza olduğundan cihazın kontrol edilmesi gereklidir.

Kasımpaşa Kombi Servis Numarası

Servis açtırmak için aşağıdaki telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

0212 254 0 444

0212 235 5 118

0212 235 2 330

0546 238 7 225 Hızlı Servis Numarası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zirvehit.Com toplist TOPlist toplist oToplist | Türkiye'nin Yeni Toplisti AkvaryumBilgi.NeT Toplist Hitlistesi.Com