shadow

İstinye Kombi Servisi

prefential-banner

İstinye Kombi Servis Bakım Arıza Hizmetleri

İstinye bölgesinin kombi servis hizmetlerini veren firmamız kombi cihazlarınızda karşılaştığınız tüm arıza ve sorunları yerinde ve gününde servis hizmeti vererek tamir etmekteyiz.Bölgede sürekli  olarak gezicisi araçlarımız bulunmakta ve siz servis kaydı oluşturduğunuz da bu bilgiler direk gezici servislere aktarılmakta ve müdahele edilmektedir.Cihazlarınızda karşılaştığınız arıza eğer parça değişimi gerektiriyorsa bu parça değişimi tarafımızdan %100 orjinal olarak değişmekte ve bu değişen parçaya firma garantisi olarak 1 sene garanti verilmektedir.

Kombi Ürünlerinde Verdiğimiz Hizmetler

İstinye kombi bakım hizmeti
İstinye kombi arıza tespiti
İstinye kombi teknik servis
İstinye kombi petek (radyatör servisi)
İstinye kombi parça değişimi
İstinye kombi kart değişimi
İstinye Kombi Petek Temizliği

İstinye kombi petek temizliği yapan firmamız tüm kombi marka ve modellerinizin petek temizliğini, bakımını  yerinde ve zamanında yapmaktadır. Kombi peteklerinizin temizlik zamanı geldiğinde aksatmadan kombi petek temizliğinizi yaptırmanızı tavsiye ederiz.Kombi petek bakımınızı yaptırmadığınız takdirde kombi peteklerinizden randıman alamaz ve kombilerinizin arızalanmasına sebep olabilmektedir.

Kombi peteklerinizin alt kısımları soğu üst kısımları sıcak ise bunun nedeni kombi peteklerinizin içindeki pis balçıklı su ve tortulara kaynaklanmaktadır bu sorunları peteklerinizin içlerini kimyasallı su ile yıkanıp temizlenmektedir.

Bazı Kombi Arızaları ve Sorunları

Kombi cihazınız patlamalı bir şekilde alev alıyor ve yanıyorsa bunun nedeni kombinizin içindeki sıkışan yada biriken gazdan kaynaklanmaktadır bu arıza çakmak ayarı ve gaz ayarı yapılarak giderilebilmektedir.

İstinye Kombi Servis Numarası

Servis açtırmak için aşağıdaki telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

0212 254 0 444

0212 235 5 118

0212 235 2 330

0546 238 7 225 Hızlı Servis Numarası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zirvehit.Com toplist TOPlist toplist oToplist | Türkiye'nin Yeni Toplisti AkvaryumBilgi.NeT Toplist Hitlistesi.Com