shadow

Hasköy Kombi Servisi

prefential-banner

Hasköy Kombi Teknik Servis Hizmetleri

Hasköy bölgesinde kombi servisi hizmetlerinde bulunan firmamız kombi cihazlarınızda karşılaştığınız tüm arızaları, bakımları ve arıza tespitlerini ve bu cihazlar ile alakalı temizlik ve bakım hizmetlerini yerinde ve zamanında yapmaktadır.Firmamız tüm yaptığımız hizmetlere işçilik ve parça değişimlerinde 1 sene firma garantisi verilmektedir.

Kombi Servis Hizmetlerimizde Yapılanlar

Hasköy kombi bakım hizmeti
Hasköy kombi arıza tespiti
Hasköy kombi teknik servis
Hasköy kombi petek (radyatör servisi)
Hasköy kombi parça değişimi
Hasköy kombi kart değişimi
Hasköy Kombi Petek Temizliği

Hasköy kombi petek temizliği yapan firmamız tüm kombi marka ve modellerinizin petek temizliğini yerinde ve zamanında yapmaktadır. Kombi peteklerinizin temizlik zamanı geldiğinde aksatmadan kombi petek temizliğinizi yaptırmanızı tavsiye ederiz.Kombi petek bakımınızı yaptırmadığınız takdirde kombi peteklerinizden randıman alamaz ve kombilerinizin arızalanmasına sebep olabilmektedir.Kombilerinizin arızalanmasını önlemek için muhakkak petek bakımınızı yaptırmanız gerekmektedir.

Kombi peteklerinizin alt kısımları soğu üst kısımları sıcak ise bunun nedeni kombi peteklerinizin içindeki pis balçıklı su ve tortulara kaynaklanmaktadır bu sorunları peteklerinizin içlerini kimyasallı su ile yıkanıp temizlenmektedir.

Bazı Kombi Arızaları ve Teknik Sorunları

Kombinizde bir sorun olmamasına rağmen eğer petekleriniz ısınmıyor yada tam ısınmıyorsa büyük bir ihtimalle kombi peteklerinizin temizliği ve bakımı gereklidir. Kombi petek temizliği yaptırdığınızda sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Hasköy Kombi Servis Numarası

Servis açtırmak için aşağıdaki telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

0212 254 0 444

0212 235 5 118

0212 235 2 330

0546 238 7 225 Hızlı Mobil Servis Numarası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zirvehit.Com toplist TOPlist toplist oToplist | Türkiye'nin Yeni Toplisti AkvaryumBilgi.NeT Toplist Hitlistesi.Com