shadow

Göktürk Kombi Servisi

prefential-banner

Göktürk Kombi Teknik Servis Hizmetleri

Göktürk bölgesinde kombi servisi hizmetlerinde bulunan firmamız kombi cihazlarınızda karşılaştığınız tüm arızaları, bakımları ve arıza tespitlerini ve bu cihazlar ile alakalı temizlik ve bakım hizmetlerini yerinde ve zamanında yapmaktadır.Firmamız tüm yaptığımız hizmetlere işçilik ve parça değişimlerinde 1 sene firma garantisi verilmektedir.

Kombi Servis Hizmetlerimizde Yapılanlar

Göktürk kombi bakım hizmeti ve servisi
Göktürk kombi arıza tespiti servisi
Göktürk kombi teknik servis
Göktürk kombi petek (radyatör servisi)
Göktürk kombi parça değişimi
Göktürk kombi kart değişimi
Göktürk Kombi Petek Temizliği

Göktürk kombi petek temizliği yapan firmamız tüm kombi marka ve modellerinizin petek temizliğini yerinde ve zamanında yapmaktadır. Kombi peteklerinizin temizlik zamanı geldiğinde aksatmadan kombi petek temizliğinizi yaptırmanızı tavsiye ederiz.Kombi petek bakımınızı yaptırmadığınız takdirde kombi peteklerinizden randıman alamaz ve kombilerinizin arızalanmasına sebep olabilmektedir.

Kombi peteklerinizin alt kısımları soğu üst kısımları sıcak ise bunun nedeni kombi peteklerinizin içindeki pis balçıklı su ve tortulara kaynaklanmaktadır bu sorunları peteklerinizin içlerini kimyasallı su ile yıkanıp temizlenmektedir.

Bazı Kombi Arızaları ve Sorunları

Kombiniz F10 hatası veriorsa kombi basıncının normal düzeyde olmadığı anlamına gelmektedir bunun için kombinize su vererek yada kombiden su düşürerek  kombi basınç ayarınızı 1,5 ayarına getirmeniz sorunu oradan kaldıracaktır.Eğer sorun ortadan kalkmazsakombi kartınızda bir sorun olabilir kombi bağlantısıda yanlış olabilir. Konusunda uzman bir servise gösterilmesi gereklidir servis numarası hemen aşağıdadır.

Göktürk Kombi Servis Numarası

Servis açtırmak için aşağıdaki telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

0212 254 0 444

0212 235 5 118

0212 235 2 330

0546 238 7 225 Hızlı Servis Numarası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zirvehit.Com toplist TOPlist toplist oToplist | Türkiye'nin Yeni Toplisti AkvaryumBilgi.NeT Toplist Hitlistesi.Com