shadow

Florya Kombi Servisi

prefential-banner

Florya Kombi Teknik Servis Hizmetleri

Florya semti ve civarında  kombi servisi hizmetlerinde bulunan firmamız kombi cihazlarınızda karşılaştığınız tüm arızaları, bakımları ve arıza tespitlerini ve bu cihazlar ile alakalı temizlik ve bakım hizmetlerini yerinde ve zamanında yapmaktadır.Firmamız tüm yaptığımız hizmetlere işçilik ve parça değişimlerinde 1 sene firma garantisi verilmektedir. Parça değişimi yaptığımız üründe eğer parça arızalanırsa ücretsiz olarak servis hizmetlerimizden yararlanabileceklerdir.

Kombi Servis Hizmetlerimizde Yapılanlar

Florya kombi bakım hizmeti
Florya kombi arıza tespiti
Florya kombi teknik servis
Florya kombi petek (radyatör servisi)
Florya kombi parça değişimi
Florya kombi kart değişimi
Florya yedek parça teminatı
Florya Kombi Petek Temizliği Servisi

Florya kombi petek temizliği yapan firmamız tüm kombi marka ve modellerinizin petek temizliğini yerinde ve zamanında yapmaktadır. Kombi peteklerinizin temizlik ve bakım  zamanı geldiğinde aksatmadan kombi petek temizliğinizi yaptırmanızı tavsiye ederiz.Kombi petek bakımınızı yaptırmadığınız takdirde kombi peteklerinizden performans alamaz ve kombilerinizin arızalanmasına sebep olabilmektedir.

Kombi peteklerinizin alt kısımları soğu üst kısımları sıcak ise bunun nedeni kombi peteklerinizin içindeki pis kirli su ve tortulara kaynaklanmaktadır bu sorunları peteklerinizin içlerini kimyasallı su ile yıkanıp temizlenmektedir.

Bazı Kombi Arızaları ve Sorunları

Kombi cihazınızda ateşleme sorunu varsa kombi cihazınızın bakım zamanı gelmiş demektir bakım yaptırarak bu sorunlardan kurtulabilirsiniz çakmak ayarlarının yapılması ile sorun ortadan kalkmaktadır.

Florya Kombi Servis Numarası

Servis açtırmak için aşağıdaki telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

0212 254 0 444

0212 235 5 118

0212 235 2 330

0546 238 7 225 Hızlı Servis Whatsapp Numarası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zirvehit.Com toplist TOPlist toplist oToplist | Türkiye'nin Yeni Toplisti AkvaryumBilgi.NeT Toplist Hitlistesi.Com