shadow

Fatih Kombi Servisi

prefential-banner

Fatih Kombi Servis ve Bakım Hizmetleri

Fatih bölgesinde kombi servisi hizmetlerinde bulunan firmamız kombi cihazlarınızda karşılaştığınız tüm arızaları, bakımları ve arıza tespitlerini ve bu cihazlar ile alakalı temizlik ve bakım hizmetlerini yerinde ve zamanında yapmaktadır.Firmamız tüm yaptığımız hizmetlere işçilik ve parça değişimlerinde 1 sene firma garantisi verilmektedir.Firmamız özel servis olarak hizmet vermektedir.

Kombi Servis Hizmetlerimizde Yapılanlar

Fatih kombi bakım servis hizmeti
Fatih kombi arıza tespiti
Fatih kombi teknik servis hizmeti
Fatih kombi petek (radyatör servisi) hizmeti
Fatih kombi parça değişimi ve parça onarımı
Fatih kombi kart değişimi ve onarımı
Fatih Kombi Petek Temizliği

Fatih kombi petek temizliği yapan firmamız tüm kombi marka ve modellerinizin petek temizliğini yerinde ve zamanında yapmaktadır. Kombi peteklerinizin temizlik zamanı geldiğinde aksatmadan kombi petek temizliğinizi yaptırmanızı tavsiye ederiz.Kombi petek bakımınızı yaptırmadığınız takdirde kombi peteklerinizden randıman alamaz ve kombilerinizin arızalanmasına sebep olabilmektedir.

Kombi peteklerinizin alt kısımları soğu üst kısımları sıcak ise bunun nedeni kombi peteklerinizin içindeki pis balçıklı su ve tortulara kaynaklanmaktadır bu sorunları peteklerinizin içlerini kimyasallı su ile yıkanıp temizlenmektedir.

Bazı Kombi Arızaları ve Sorunları

Kombiniz eğer petekleriniz ısıtıyor fakat sıcak suyunu gelmiyorsa 3 yollu vana sıcak su grubunda sorun olabilir. Bu sorun sizin tek başınıza çözebileceğiniz bir sorun değildir konusunda uzman bir servisden yardım almanızda fayda vardır.

Fatih Kombi Servis Numarası

Servis açtırmak için aşağıdaki telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

0212 254 0 444

0212 235 5 118

0212 235 2 330

0546 238 7 225 Hızlı Servis Numarası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zirvehit.Com toplist TOPlist toplist oToplist | Türkiye'nin Yeni Toplisti AkvaryumBilgi.NeT Toplist Hitlistesi.Com