shadow

Eminönü Kombi Servisi

prefential-banner

Eminönü Kombi Teknik Servis Hizmetleri

Eminönü bölgesi ve civarı bölgelerde kombi servisi hizmetlerinde bulunan firmamız kombi cihazlarınızda karşılaştığınız tüm arızaları, bakımları ve arıza tespitlerini ve bu cihazlar ile alakalı temizlik ve bakım hizmetlerini yerinde ve zamanında yapmaktadır.Firmamız tüm yaptığımız hizmetlere işçilik ve parça değişimlerinde 1 sene firma garantisi verilmektedir.Firmamızda parça değişimi %100 orjinal parça değişimi yapılmaktadır.

Kombi Servis Hizmetlerimizde Yapılanlar

Eminönü kombi bakım hizmeti teknik hizmeti
Eminönü kombi arıza tespiti servis hizmeti
Eminönü kombi teknik servis hizmeti
Eminönü kombi petek (radyatör servisi) temizlik servisi
Eminönü kombi parça değişimi servisi
Eminönü kombi kart değişimi bakım ve arıza onarımı
Eminönü Kombi Petek Temizliği

Eminönü kombi petek temizliği yapan firmamız tüm kombi marka ve modellerinizin petek temizliğini yerinde ve zamanında yapmaktadır. Kombi peteklerinizin temizlik zamanı geldiğinde aksatmadan kombi petek temizliğinizi yaptırmanızı tavsiye ederiz.Kombi petek bakımınızı yaptırmadığınız takdirde kombi peteklerinizden randıman alamaz ve kombilerinizin arızalanmasına sebep olabilmektedir.

Kombi peteklerinizin alt kısımları soğu üst kısımları sıcak ise bunun nedeni kombi peteklerinizin içindeki pis balçıklı su ve tortulara kaynaklanmaktadır bu sorunları peteklerinizin içlerini kimyasallı su ile yıkanıp temizlenmektedir.

Bazı Kombi Arızaları ve Sorunları

Kombilerdeki su damlama arızaları eğer venteil arızası (Ventil ve Conta) arıza değilse kombinizin  genleşme tankından kaynaklanmış olabilir bu tankın tamiri olmamakta ve tank komple değişmektedir.Kombi tankınızı değiştirmek istiyorsanız bizlere aşağıdaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Eminönü Kombi Servis Numarası

Servis açtırmak için aşağıdaki telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

0212 254 0 444

0212 235 5 118

0212 235 2 330

0546 238 7 225 Hızlı Servis Numarası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zirvehit.Com toplist TOPlist toplist oToplist | Türkiye'nin Yeni Toplisti AkvaryumBilgi.NeT Toplist Hitlistesi.Com