shadow

Demirciköy Kombi Servisi

prefential-banner

Demirciköy Kombi Servis Hizmetleri

Demirciköy bölgesinde kombi servisi hizmetlerinde bulunan firmamız kombi cihazlarınızda karşılaştığınız tüm arızaları, bakımları ve arıza tespitlerini ve bu cihazlar ile alakalı temizlik ve bakım hizmetlerini yerinde ve zamanında yapmaktadır.Firmamız tüm yaptığımız hizmetlere işçilik ve parça değişimlerinde 1 sene firma garantisi verilmektedir.

Kombi Servis Hizmetlerimizde Yapılanlar

Demirciköy kombi bakım hizmeti
Demirciköy kombi arıza tespiti
Demirciköy kombi teknik servis
Demirciköy kombi petek (radyatör servisi)
Demirciköy kombi parça değişimi
Demirciköy kombi kart değişimi
Demirciköy Kombi Petek Temizliği

Demirciköy kombi petek temizliği yapan firmamız tüm kombi marka ve modellerinizin petek temizliğini yerinde ve zamanında yapmaktadır. Kombi peteklerinizin temizlik zamanı geldiğinde aksatmadan kombi petek temizliğinizi yaptırmanızı tavsiye ederiz.Kombi petek bakımınızı yaptırmadığınız takdirde kombi peteklerinizden randıman alamaz ve kombilerinizin arızalanmasına sebep olabilmektedir.

Kombi peteklerinizin alt kısımları soğu üst kısımları sıcak ise bunun nedeni kombi peteklerinizin içindeki pis balçıklı su ve tortulara kaynaklanmaktadır bu sorunları peteklerinizin içlerini kimyasallı su ile yıkanıp temizlenmektedir.

Bazı Kombi Arızaları ve Sorunları

Kombinizin altından su akıyorsa bunun 3 nedeni vardır bunlarda birincisi sizin su aldırma musluğunu açık bırakmış olmanız diğeri genleşme tankının delinmiş olması ve en sonuncusu ise ventilinizin  contasının artık su tutmamasıdır. Ventilinizden bir kez su aktığında suyun tekrar tutmaması normaldir bu gibi durumlarda ventilin değişmesi gerekmektedir.

Demirciköy Kombi Servis Numarası

Servis açtırmak için aşağıdaki telefon numaralarından bizlere ulaşabilir ve servis kaydı açtırabilirsiniz.

0212 254 0 444

0212 235 5 118

0212 235 2 330

0546 238 7 225 Acil Servis Numarası ve Whatsapp Numarası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zirvehit.Com toplist TOPlist toplist oToplist | Türkiye'nin Yeni Toplisti AkvaryumBilgi.NeT Toplist Hitlistesi.Com