shadow

Bayrampaşa Kombi Servisi

prefential-banner

Bayrampaşa Kombi Servis Hizmetleri ve Bakım Hizmetleri

Bayrampaşa bölgesinde kombi servisi hizmetlerinde bulunan firmamız kombi cihazlarınızda karşılaştığınız tüm arızaları, bakımları ve arıza tespitlerini ve bu cihazlar ile alakalı temizlik ve bakım hizmetlerini yerinde ve zamanında yapmaktadır.Firmamız tüm yaptığımız hizmetlere işçilik ve parça değişimlerinde 1 sene firma garantisi verilmektedir. Firmamız konusunda uzman ekipler ile çalışmaktadır.

Kombi Servis Hizmetlerimizde Yapılanlar

Bayrampaşa kombi bakım hizmeti servis
Bayrampaşa kombi arıza tespiti hizmeti
Bayrampaşa kombi teknik servis hizmeti
Bayrampaşa kombi petek (radyatör servisi)
Bayrampaşa kombi parça değişimi bakımı
Bayrampaşa kombi kart değişimi onarımı
Bayrampaşa Kombi Petek Temizliği

Bayrampaşa kombi petek temizliği yapan firmamız tüm kombi marka ve modellerinizin petek temizliğini yerinde ve zamanında yapmaktadır. Kombi peteklerinizin temizlik zamanı geldiğinde aksatmadan kombi petek temizliğinizi yaptırmanızı tavsiye ederiz.Kombi petek bakımınızı yaptırmadığınız takdirde kombi peteklerinizden randıman alamaz ve kombilerinizin arızalanmasına sebep olabilmektedir.

Kombi peteklerinizin alt kısımları soğu üst kısımları sıcak ise bunun nedeni kombi peteklerinizin içindeki pis balçıklı su ve tortulara kaynaklanmaktadır bu sorunları peteklerinizin içlerini kimyasallı su ile yıkanıp temizlenmektedir.

Bazı Kombi Arızaları ve Sorunları

Kombi bar basınıcınız sürekli düşüyorsa büyük bir ihtimalle ya tesisatınızda su kaçağı vardır yada peteklerinizden su kaçırması gerekir kombi altından su geliyorsada büyük bir ihtimalle ya ventil yada genleşme tankınızda arıza vardır.Bu arızaların giderilmesi için servis numaralarımızdan bizler ile iletişime  geçebilirsiniz.

Bayrampaşa Kombi Servis Numarası

Servis açtırmak için aşağıdaki telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

0212 254 0 444

0212 235 5 118

0212 235 2 330

0546 238 7 225 Hızlı Servis ve Bakım  Numarası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zirvehit.Com toplist TOPlist toplist oToplist | Türkiye'nin Yeni Toplisti AkvaryumBilgi.NeT Toplist Hitlistesi.Com