shadow

Bahçelievler Kombi Servisi

prefential-banner

Bahçelievler Kombi Servis Hizmetleri

Bahçelievler semtinde kombi servisi hizmetlerinde bulunan firmamız kombi cihazlarınızda karşılaştığınız tüm arızaları, bakımları ve arıza tespitlerini ve bu cihazlar ile alakalı temizlik ve bakım hizmetlerini yerinde ve zamanında yapmaktadır.Firmamız tüm yaptığımız hizmetlere işçilik ve parça değişimlerinde 1 sene firma garantisi verilmektedir. Parça değişimi yapıldığında verilen garanti süresinde tekrar arıza gösterdiğinde değişen parça tekrar firmamız tarafından değiştirilmekte ve ücretsiz servis hizmeti verilmektedir.

Kombi Servis Hizmetlerimizde Yapılanlar

Bahçelievler kombi bakım hizmeti
Bahçelievler kombi arıza tespiti
Bahçelievler kombi teknik servis
Bahçelievler kombi petek (radyatör servisi)
Bahçelievler kombi parça değişimi
Bahçelievler kombi kart değişimi
Bahçelievler kombi petek temizliği
Bahçelievler Kombi Petek Temizliği

Bahçelievler kombi petek temizliği yapan firmamız tüm kombi marka ve modellerinizin petek temizliğini yerinde ve zamanında yapmaktadır. Kombi peteklerinizin temizlik zamanı geldiğinde aksatmadan kombi petek temizliğinizi yaptırmanızı tavsiye ederiz.Kombi petek bakımınızı yaptırmadığınız takdirde kombi peteklerinizden randıman alamaz ve kombilerinizin arızalanmasına sebep olabilmektedir.

Kombi peteklerinizin alt kısımları soğu üst kısımları sıcak ise bunun nedeni kombi peteklerinizin içindeki pis balçıklı su ve tortulara kaynaklanmaktadır bu sorunları peteklerinizin içlerini kimyasallı su ile yıkanıp temizlenmektedir. Temizlenen peteklerin performansı büyük oranda artmaktadır.

Bazı Kombi Arızaları ve Sorunları

Kombilerin  çalışıp belirli bir sıcaklıktan ileri gitmeme arızası genelde kart arızası olarak söylenmektedir fakat bu kartın üzerindeki potans girişinin kırılmış olmasından da kaynaklanabilir eğer burası kırılmışsa potans sağlamsa sadece 1 düğme alarak sorunu çözebilirsiniz.

Bahçelievler Kombi Servis Numarası

Servis açtırmak için aşağıdaki telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

0212 254 0 444

0212 235 5 118

0212 235 2 330

0546 238 7 225 Hızlı Servis Numarası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zirvehit.Com toplist TOPlist toplist oToplist | Türkiye'nin Yeni Toplisti AkvaryumBilgi.NeT Toplist Hitlistesi.Com