shadow

Ayvansaray Kombi Servisi

prefential-banner

Ayvansaray Kombi Servis Hizmetleri

Ayvansaray semtinde ve civarında kombi servisi hizmetlerinde bulunan firmamız kombi cihazlarınızda karşılaştığınız tüm arızaları, bakımları ve arıza tespitlerini ve bu cihazlar ile alakalı temizlik ve bakım hizmetlerini yerinde ve zamanında yapmaktadır.Firmamız tüm yaptığımız hizmetlere işçilik ve parça değişimlerinde 1 sene firma garantisi verilmektedir.Parça garantisi verilen parçalarda 1 sene içinde parça tekrar arıza yaparsa garanti dahilinde parça tekrar değişime sokulur servis ücreti talep edilmez.

Kombi Servis Hizmetlerimizde Yapılanlar

Ayvansaray kombi bakım hizmeti ve servisi
Ayvansaray kombi arıza tespiti servis
Ayvansaray kombi teknik servis hizmeti
Ayvansaray kombi petek (radyatör servisi) temizleme servisi
Ayvansaray kombi parça değişimi ve arıza tamiri
Ayvansaray kombi kart değişimi ve onarımı
Ayvansaray Kombi Petek Temizliği

Ayvansaray kombi petek temizliği yapan firmamız tüm kombi marka ve modellerinizin petek temizliğini yerinde ve zamanında yapmaktadır. Kombi peteklerinizin temizlik zamanı geldiğinde aksatmadan kombi petek temizliğinizi yaptırmanızı tavsiye ederiz.Kombi petek bakımınızı yaptırmadığınız takdirde kombi peteklerinizden randıman alamaz ve kombilerinizin arızalanmasına sebep olabilmektedir.

Kombi peteklerinizin alt kısımları soğu üst kısımları sıcak ise bunun nedeni kombi peteklerinizin içindeki pis balçıklı su ve tortulara kaynaklanmaktadır bu sorunları peteklerinizin içlerini kimyasallı su ile yıkanıp temizlenmektedir.

Bazı Kombi Arızaları ve Sorunları

Kombinizdeki birden fazla arıza oluşabilir bu tür komplex arızalarda cihazlar tam kontrol edilmeden net birşey söylenemez.Bu açıdan servis hizmetlerimizden yararlanırken aklınızda bulunması gereken bu tür komplike arızalarda ilk olarak en son arıza yapan parça esas tutulur daha sonrasında diğer parça ve elemanlar kontrol edilir.

Ayvansaray Kombi Servis Numarası

Servis açtırmak için aşağıdaki telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

0212 254 0 444

0212 235 5 118

0212 235 2 330

0546 238 7 225 Hızlı Servis Numarası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zirvehit.Com toplist TOPlist toplist oToplist | Türkiye'nin Yeni Toplisti AkvaryumBilgi.NeT Toplist Hitlistesi.Com