shadow

Alibeyköy Kombi Servisi

Alibeyköy Kombi Servis Hizmetleri

Alibeyköy bölgesinde kombi servisi hizmetlerinde bulunan firmamız kombi cihazlarınızda karşılaştığınız tüm arızaları, bakımları ve arıza tespitlerini ve bu cihazlar ile alakalı temizlik ve bakım hizmetlerini yerinde ve zamanında yapmaktadır.Firmamız tüm yaptığımız hizmetlere işçilik ve parça değişimlerinde 1 sene firma garantisi verilmektedir.Garanti dahilinde olan parçalara ücretsiz servis hizmeti verilmektedir.Firmamız özel servis olarak hizmet vermektedir arıza yapan ürününüz garantiliyse kombinizin markasının yetkili servisine başvurmanız gerekmektedir.

Kombi Servis Hizmetlerimizde Yapılanlar

Alibeyköy kombi bakım servis hizmeti
Alibeyköy kombi arıza servis tespiti
Alibeyköy kombi teknik servis hizmeti
Alibeyköy kombi petek (radyatör servisi) servis hizmeti
Alibeyköy kombi parça değişimi hizmeti
Alibeyköy kombi kart değişimi hizmeti
Alibeyköy Kombi Petek Temizliği

Alibeyköy kombi petek temizliği yapan firmamız tüm kombi marka ve modellerinizin petek temizliğini yerinde ve zamanında yapmaktadır. Kombi peteklerinizin temizlik zamanı geldiğinde aksatmadan kombi petek temizliğinizi yaptırmanızı tavsiye ederiz.Kombi petek bakımınızı yaptırmadığınız takdirde kombi peteklerinizden randıman alamaz ve kombilerinizin arızalanmasına sebep olabilmektedir.

Kombi peteklerinizin alt kısımları soğu üst kısımları sıcak ise bunun nedeni kombi peteklerinizin içindeki pis balçıklı su ve tortulara kaynaklanmaktadır bu sorunları peteklerinizin içlerini kimyasallı su ile yıkanıp temizlenmektedir.Bu sayede kombi petekleriniz ilk günki gibi randıman göstermektedir.

Bazı Kombi Arızaları ve Sorunları

Kombi basınıcınız sürekli olarak artıyor ve daha sonrasda su kaçırma sorunu yaşıyorsanız büyük bir ihtimalle plaka esanjörünüzde arıza vardır şebeke suyu  genleşme tankına su vermektedir bu nedenlede emniyet ventili devreye girip fazla gelen su basıncını düşürmek için su akıtmaktadır bu arızada büyük bir ihtimalle ventilde arıza yapmış demektir.

Alibeyköy Kombi Servis Numarası

Servis açtırmak için aşağıdaki telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

0212 254 0 444

0212 235 5 118

0212 235 2 330

0546 238 7 225 Hızlı Servis Numarası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zirvehit.Com toplist TOPlist toplist oToplist | Türkiye'nin Yeni Toplisti AkvaryumBilgi.NeT Toplist Hitlistesi.Com