shadow

Akatlar Kombi Servisi

prefential-banner

Akatlar Kombi Bakım ve Arıza Servisi

Akatlar semtinde kombi servisi hizmetlerinde bulunan firmamız kombi ürünlerinde karşılaştığınız tüm arızaları, parça değişimlerini, bakımları ve arıza tespitlerini ve bu cihazlar ile alakalı temizlik ve bakım hizmetlerini yerinde ve zamanında yapmaktadır.Firmamız tüm yaptığımız hizmetlere işçilik ve parça değişimlerinde 1 sene firma garantisi verilmektedir. Akatlar bölgesindeli tüm arızalarınız için bizleri arayabilirsiniz.

Kombi Servis Hizmetlerimizde Yapılanlar

Akatlar kombi bakım hizmeti
Akatlar kombi arıza tespiti
Akatlar kombi teknik servis
Akatlar kombi petek (radyatör servisi)
Akatlar kombi parça değişimi
Akatlar kombi kart değişimi
Akatlar Kombi Petek Temizliği

Akatlar kombi petek temizliği yapan firmamız tüm kombi marka ve modellerinizin petek temizliğini yerinde ve zamanında yapmaktadır. Kombi peteklerinizin temizlik zamanı geldiğinde aksatmadan kombi petek temizliğinizi yaptırmanızı tavsiye ederiz.Kombi petek bakımınızı yaptırmadığınız takdirde kombi peteklerinizden randıman alamaz ve kombilerinizin arızalanmasına sebep olabilmektedir.

Kombi peteklerinizin alt kısımları soğu üst kısımları sıcak ise bunun nedeni kombi peteklerinizin içindeki pis balçıklı su ve tortulara kaynaklanmaktadır bu sorunları peteklerinizin içlerini kimyasallı su ile yıkanıp temizlenmektedir.

Bazı Kombi Arızaları ve Sorunları

Kombinizin sıcak suyunu açtığınızda su sıcak yerine ılık geliyorsa bunun iki nedeni olabilir öncelikle kombinizdeki sıcak su derecesini kontrol etmeniz grekmektedir daha sonrasındaki ise teknik bir hatadır kombinizin içinde esanjör adında bir parça vardır bu parça delindiyse tesisatınızdan sıcak su alanınızda su kaçmaktadır.

Akatlar Kombi Servis Numarası

Servis açtırmak için aşağıdaki telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

0212 254 0 444

0212 235 5 118

0212 235 2 330

0546 238 7 225 Hızlı Servis Numarası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zirvehit.Com toplist TOPlist toplist oToplist | Türkiye'nin Yeni Toplisti AkvaryumBilgi.NeT Toplist Hitlistesi.Com